Lobby Meble

Meble gabinetowe

BM Gabinety

Proponujemy wysokiej jakości meble gabinetowe fabryki BM w atrakcyjnych cenach. W katalogu znajdą Państwo wszystkie systemy takie jak: ROYAL, LINNARI, OLIMP, MONACO, RIO, FOCUS, SUMMIT.
BM Gabinety

PRESTIGE

Prestige jest połączeniem prostego klasycznego designu z elegancją. Proste, niemal ascetyczne kształty mebli, wzbogacone zostały o delikatne wstawki ze stali szlachetnej , które nadają Lini Prestige elegancji.
PRESTIGE

SPATIO

Meble gabinetowe SPATIO to propozycja która wpisuje się w najnowocześniejsze trendy wzornicze oraz kolorystyczne. Głównym założeniem przy tworzeniu tej linii było połączenie wygody użytkowania i elegancji.
SPATIO

MONO

MONO jest ergonomicznym miejscem pracy, przy jednoczesnym zachowaniu wyszukanego designu. Dzięki zastosowaniu surowej elegancji znakomicie sprawdza się w różnych typach przestrzeni biurowej. Meble z seri mono są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne.
MONO

IRYD

Ciekawy kształt brył o lekkiej formie, najwyższa jakość materiałów i akcesoriów oraz estetyczne wykonanie, dają poczucie oryginalności. Ciekawym rozwiązaniem jest oklejenie drzwi szaf oraz frontów szuflad obrzeżem ABS w kolorze stelaży.
IRYD

MAGNAT

Magnat to elegancki zestaw mebli gabinetowych o klasycznej stylistyce, pozwalający wymagającemu użytkownikowi zaaranżować miejsce do pracy, spotkań, konferencji. Zestaw składa się z solidnych, masywnych biurek, szaf, regałów, przeszklonych witryn.
MAGNAT

KINETIK

Meble gabinetowe KINETIK stanowią specjalną ofertę, która pozwala zaspokoić indywidualne oczekiwania klientów posiadających małe gabinety jak również pomieszczenia o dużo większych gabarytach.
KINETIK

MITO

MITO doda klasy każdemu pomieszczeniu. Struktura zastosowanego materiału, dostępnego w dwóch kolorach: jasny i ciemny platan, w połączeniu z lakierowanymi, białymi elementami doskonale podkreśla prestiż oraz indywidualizm tej kolekcji.
MITO

IMPULS

IMPULS to przede wszystkim kontrast czerni i bieli, łagodności i wyrazistości. Podstawowe kolory, a także odcienie dębu i kasztanu w blatach są zrównoważone przez kontrastujące kolory stelaża.
IMPULS

CRYSTAL

Perfekcja, czysta forma, przestrzenność i trzymanie się zasady im mniej tym lepiej, starannie dobrane i przemyślane proporcje. Jedyny element dekoracji stanowi nakładka chromowana umieszczona w górnej części nogi.
CRYSTAL

STATUS

STATUS łączący klasyczną stylistykę z nowoczesnym designem i najwyższą jakością wykonania. Wymogi estetyczne, nie ustępują ergonomicznym, zapewniając komfort użytkowania mebli podczas spotkań, konferencji jak i codziennej pracy.
STATUS

Indywidualne projekty

Stworzymy meble specjalnie dla Ciebie. Nasz zespół projektowy zgodnie z Twoimi pomysłami i wymaganiami dobierze optymalne meble, zaproponuje i zaprojektuje meble specjalnie dla Ciebie. Zamów wizytę projektanta, to nic nie kosztuje!
Indywidualne projekty