Lobby Meble

O firmie

Lobby meble s.c. to młody i kreatywny zespół specjalistów z branży meblowej. Naszymi głównymi atutami są elastyczność i szeroka oferta, specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu wnętrz w meble o różnym charakterze i przeznaczeniu..

Lobby meble Kraków, to jednoczenie nowa jakość na rynku meblowym, ale również bogate doświadczenie Jesteśmy nowym podmiotem gospodarczym jednak na rynku meblowym działamy już od ponad 10 lat. Swoje wcześniejsze doświadczenia zebraliśmy prowadząc krakowski oddział firmy GOBI S.A. Ci sami ludzie, asortyment oraz kompleksowa obsługa.

Nasza szeroka, różnorodna i wyselekcjonowana oferta obejmuje między innymi:

Stawiamy na jakośćnaszych usług oraz oferowanych mebli,dlatego współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami mebli, jest to gwarancją pozyskania lojalności klientów. Zapewniamy różnorodność form i zastosowań naszych mebli. Nasze doświadczenie w branży gwarantuje dobór optymalnych rozwiązań. W swojej ofercie posiadamy meble w różnych grupach cenowych, dzięki czemu każdemu Klientowi jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie. Nasze możliwości ogranicza wyłącznie wyobraźnia i potrzeby naszych klientów, a elastyczność pozwala zapewnić Klientom najkorzystniejsze na rynku ceny,

Słuchamy... Doradzamy... Projektujemy... Realizujemy.

Oferujemy Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę, począwszy od bezpłatnych pomiarów, projektu, wyceny, poprzez dostawę, fachowy montaż, serwis, gwarancję i obsługę po sprzedażową.

Jesteśmy otwarci na niekonwencjonalne rozwiązania, elastyczni w stosunku do naszych Klientów zarówno jeżeli chodzi o produkt, cenę jak i sposób realizacji zamówień.

Masz potrzeby związane z meblami?

Sprawdź nasze możliwości, skontaktuj się z nami.