Lobby Meble

Meble, szafy metalowe Malow

Meble Socjalne, szafy ubraniowe, szafka BHP

Metalowe meble socjalne gwarantują funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach, salach sportowych, klubach fitness, na basenach itd. Najniższe ceny w Małopolsce - zgłoś się po rabat !
Meble Socjalne, szafy ubraniowe, szafka BHP

Biurowe, szafy aktowe

Metalowe meble biurowe umożliwiają nowoczesne, funkcjonalne i praktyczne wyposażenie biura i miejsca pracy. Metal w optymalnym stopniu spełnia wymogi w zakresie wzornictwa, jakości, funkcjonalności i trwałości. -15% rabatu na szafy aktowe !
Biurowe, szafy aktowe

Medyczne, szafy kartotekowe

Proponujemy szeroki asortyment mebli medycznych. Szafy kartotekowe SZK na formaty A5, A6, B6 są najczęściej używane w medycynie na karty pacjentów w modułach 2-8szufladowych i na 1,2,3,4 rzędy dokumentów.
Medyczne, szafy kartotekowe

Sejfy i szafy atestowane

Proponujemy szeroką ofertę certyfikowanych szaf aktowych, sejfów i szaf wzmocnionych oraz szaf na broń. Wyroby te wyposażone są w wysokiej klasy zamki i systemy zabezpieczeń, zaś ich stopień bezpieczeństwa potwierdzają certyfikaty Instytutu Mechaniki.
Sejfy i szafy atestowane

Szkolne, meble metalowe

Mając na uwadze troskę o zdrowie i kondycję naszych pociech oraz korzystając z potencjału technologicznego połączonego z prowadzonymi badaniami w zakresie ergonomii przedstawiamy naszą kompleksową ofertę mebli metalowych skierowaną do szkół i przedszkoli.
Szkolne, meble metalowe

Warsztatowe, stoły

Promocja -15% na stoły oraz wózki warsztatowe. Warsztatowe meble metalowe z naszej najnowszej linii Techno to kilkaset możliwych kombinacji w zagospodarowaniu warsztatów i stanowisk produkcyjnych – według własnej konfiguracji.
Warsztatowe, stoły

Meble nierdzewne

Oferowane przez nas wyroby ze stali nierdzewnej cechują się solidną i stabilną konstrukcją oraz wysoką jakością i estetyką wykonania. Zapewniają one utrzymanie czystości i sterylności, wieloletnią trwałość i gwarantują wysoką estetykę i jakość.
Meble nierdzewne